26 Ocak 2015 Pazartesi

ARICILIK TEŞVİKLERİ

DEĞERLİ ARICI KARDEŞLERİM..DEVLET ARICILIK TEŞVİKLERİNDEN %2 ORANINDA VERGİ KESMİŞTİR.BU KONU İLE İLGİLİ YAZI BİRLİĞİMİZE ULAŞMIŞTIR.HEPİNİZİN BİLGİLERİNE..

                   

    

   Değerli arıcı arkadaşlar;
         
                Arıcılık teşvik paraları Bakanlıkça her arıcının T.C kimlik numarası ile ZİRAAT  BANKASI  na yatmıştır.herhangi bir ziraat bankası şubesine nüfus cüzdanınızla başvuru yaparak paraları çekebilirsiniz.Tarafımızdan siz üyelerimize bu konuda mesajlar çektik.Ama bazı arıcılarımız konuyu yanlış anladıkları için hala birliğe verdikleri hesap numarası kanalıyla takip ediyorlar.Bu konuda çok telefon alıyoruz.Birliğimizin çalışanları telefonlara bakmakdan iş yapamaz oldular.Sizlerden ricamız TC kimlik numarası ile işlem yapılacağını unutmayınız.Ayrıca hala bazı arıcı arkadaşlar Alınan üyelik ücretinden yakınıyor.Sizden yönetim kurulu olarak sadece giderlerimiz kadar para almaya karar verdik.Kendi üreteceğimiz kaynaklarlada yatırıma yöneleceğiz.Bunları Allah kısmet ederse,nasip olursa görürsünüz inşallah.
                  Bu yıl mevsim kış ayı arıcılık açısından mükemmel geçiyor.Arılarınıza dikkatli bakın.Antibiyotik kullanmayın.Kalıntı yapan ilaçlardan uzak durun.Gerekirse bilgiye ihtiyaç duyarsanız birliğinizden bu konuda teknik destek alın.Hepinize bereketli  sezon diliyoruz.
                 İhtiyaç duyulduğu zaman bölge temsilcisi yönetim kurulu üyesini telefonla arayın.Hoşça kalın.                            Yücel TURAN
                                                    AY-BİR YÖN.KUR.BŞK.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder